VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
Evyap Ayazağa Fabrikasında çalışan sendikamızın değerli üyesi Sn . Sevgi Türkmen´in dün (07.12.2010 tarihinde) ani bir kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/vefat_2359_2399.jpg)
Evyap Ayazağa Fabrikasında çalışan sendikamızın değerli üyesi Sn . Sevgi Türkmen’in dün (07.12.2010 tarihinde) ani bir kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.