TRAKYA BİRLİK İŞYERİMİZDE EĞİTİM FAALİYETLERİ DEVAM ETMEKTEDİR.
Sendikamızın 2007 yılında başlattığı “Kurumsal Değişim ve Gelişim” projesi çerçevesinde yürüttüğü eğitim programlarının üyelere dönük bölümünde; 20-21.05.2010 tarihleri arasında , Sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Sn. Mustafa AKYÜREK ,Trakya Şube Başkanı Sn. Ali BÜKÜLMEZ ve sendikamız uzmanlarının katılımıyla Tekirdağ Trakya Birlik Entegre Tesislerinde çalışan üyelerimiz için eğitim semineri düzenlendi.
![TRAKYA BİRLİK İŞYERİMİZDE EĞİTİM FAALİYETLERİ DEVAM ETMEKTEDİR.](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/132_1831.jpg)