TEKEL(tta) ve VAKIF ZEYTİNLİK TİS’LERİNİ İMZALADIK
TEKEL(tta) ve VAKIF ZEYTİNLİK TİS’LERİNİ İMZALADIK
![TEKEL(tta) ve VAKIF ZEYTİNLİK TİS’LERİNİ İMZALADIK](/wp-content/themes/tekgidais/img/resimyok.jpg)
Sendikamızın örgütlü olduğu kamu işletmeleri tta,Tütün, Tütün Mamulleri Tuz ve Alkol İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü işyerleri için geçerli olacak toplu iş sözleşmelerini 04.08.2011 tarihinde Ankara’da KAMU-İŞ binasında imzaladık.
Toplu iş sözleşmeleri TÜRK-İŞ ve Hükümetin bir süre önce imzalamış olduğu protokol hükümleri çerçevesinde bağıtlandı.
Vakıf Zeytinlik toplu iş sözleşmesi 01.01.2011-31.12.2012 tarihleri arasının, tta toplu iş sözleşmesi ise 01.03.2011-28.02.2013 tarihleri arasını kapsıyor.
Toplu iş sözleşmelerinin üyelerimiz ve işveren kuruluşları ile sendikamız açısından hayırlı olmasını temenni ederiz.