SENDİKAMIZ RİZE BÖLGE TEMSİLCİSİ ZİYA AKSOY’U KAYBETTİK
![SENDİKAMIZ RİZE BÖLGE TEMSİLCİSİ ZİYA AKSOY’U KAYBETTİK](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2021/09/vefat.jpg)
Uzun yıllardır sendikamızın Temsilcilik, Şube Başkanlığı ve en son devam etmekte olduğu Rize Bölge Temsilciliği görevini yapan Ziya Aksoy’u, amansız hastalıkla mücadele ederken Covid-19 belasından kaybettik. Ziya Aksoy’un sendikamızın her kademesinde ortaya koyduğu katkı ve destekler asla unutulmayacaktır. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerinin ve camiamızın başı sağ olsun.