SENDİKAL ÖRGÜTLENMEYE SAYGI GÖSTERİN
Tekgıda-İş Sendikasına üye oldukları için işten çıkarılan Cargill işçileri, mücadelelerinin 909. gününde İstanbul´da bulunan Nestle Genel Müdürlüğü önünde işe dönme talebiyle eylem yaptı.
![SENDİKAL ÖRGÜTLENMEYE SAYGI GÖSTERİN](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/cargill2_18613.jpg)
Tekgıda-İş Sendikasına üye oldukları için işten çıkarılan Cargill işçileri, mücadelelerinin 909. gününde İstanbul’da bulunan Nestle Genel Müdürlüğü önünde işe dönme talebiyle eylem yaptı.