SAGRA GRUP GIDA’DA İLK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
OYAK Grup Şirketleri bünyesinde yer alan, çikolatalı ürünler pazarının köklü firmalarından Sagra Grup Gıda’da ilk toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.
![SAGRA GRUP GIDA’DA İLK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/sagra.jpg)
Önemli kazanımlar ve ücret artışlarının sağlandığı toplu iş sözleşmesiyle Sagra işçisi aynı zamanda güvenceli ve sürdürülebilir bir iş ilişkisi de kazanmış oldu.
Tekgıda-İş Sendikası olarak bu toplu iş sözleşmesinin imzalanmasında emeği geçen ve katkı sunan tüm taraflara teşekkür ediyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.