KRİSTAL-İŞ SENDİKASI: SENDİKA DÜŞMANI SÜTAŞ’I BOYKOT EDİYORUZ
Tek Gıda-İş Sendikası’nın örgütlenme çalışmaları sırasında, daha iyi çalışma koşulları, güvenceli bir gelecek ve insanca bir ücret istedikleri için sendika üyesi olan 29 işçinin işine son veren Sütaş’ı boykot ediyoruz.
![KRİSTAL-İŞ SENDİKASI: SENDİKA DÜŞMANI SÜTAŞ’I BOYKOT EDİYORUZ](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/krstsl-iş_9144.jpg)
Tek Gıda-İş Sendikası’nın örgütlenme çalışmaları sırasında, daha iyi çalışma koşulları, güvenceli bir gelecek ve insanca bir ücret istedikleri için sendika üyesi olan 29 işçinin işine son veren Sütaş’ı boykot ediyoruz.