İŞVEREN GREV KARARINI ÇÖPE ATTI, YARGI ASTIRDI
Tekgıda-İş Sendikası, toplusözleşme sürecinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle Billur Tuz Fabrikası´nda aldığı grev kararını fabrika girişine astı ancak işveren bu kararı çöpe attı.
![İŞVEREN GREV KARARINI ÇÖPE ATTI, YARGI ASTIRDI](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/AYDINLIK_billur_10695.jpg)
Tekgıda-İş Sendikası, toplusözleşme sürecinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle Billur Tuz Fabrikası’nda aldığı grev kararını fabrika girişine astı ancak işveren bu kararı çöpe attı.