EVYAP ÜYEMİZ VEFAT ETMİŞTİR
EVYAP Tuzla Tesislerinde kalite kontrol bölümünde görev yapan üyemiz Şenol TAŞAN geçirdigi kalp kırizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir, Tüm EVYAP çalışanlarının ve ailesinin başı sağolsun.
![EVYAP ÜYEMİZ VEFAT ETMİŞTİR](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/vefat_7738.jpg)
EVYAP Tuzla Tesislerinde kalite kontrol bölümünde görev yapan üyemiz Şenol TAŞAN geçirdigi kalp kırizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir, Tüm EVYAP çalışanlarının ve ailesinin başı sağolsun.