AVRUPA GENÇ İŞÇİLER SEMİNERİNE KATILDIK
Avrupa Gıda Sendikaları Konfederasyonu (EFFAT) ile Avrupa Sendika Enstitüsü’nün (ETUI) birlikte düzenlediği Genç İşçiler Liderlik Eğitimi seminerine katıldık.
![AVRUPA GENÇ İŞÇİLER SEMİNERİNE KATILDIK](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/effat.jpg)
20-23 Şubat 2023 tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de gerçekleştirilecek seminere sendikamızı temsilen Endüstriyel İlişkiler ve Toplu İş Sözleşmesi Koordinatörü İzel Erdoğan Kılınç katıldı.