AROMA MEYVE SULARI İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI
Sendikamızın uzun yıllardan beri örgütlü olduğu Türkiye´nin köklü işletmelerinden Bursa Gürsu´da kurulu olan AROMA BURSA MEYVE SULARI VE GIDA SANAYİİ A.Ş İşletmesinde çalışan üyelerimiz adına bağıtlanacak 25. dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri Bursa´daki fabrikasında bugün itibariyle başladı.
![AROMA MEYVE SULARI İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI](https://www.tekgida.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/kapak_16072.jpg)
Sendikamızın uzun yıllardan beri örgütlü olduğu Türkiye’nin köklü işletmelerinden Bursa Gürsu’da kurulu olan AROMA BURSA MEYVE SULARI VE GIDA SANAYİİ A.Ş İşletmesinde çalışan üyelerimiz adına bağıtlanacak 25. dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri Bursa’daki fabrikasında bugün itibariyle başladı.